Ufukim Yem Premiksleri

Katalog

UFUKİM ÜRÜN GRUBU HAKKINDA

Ufuk Kimya İlaç San. Tic. A.Ş. olarak, siz değerli yetiştiricilerimize, suda eriyen premiks grubumuzu hazırladık. 

Amacımız; bu ürün grubuyla, çiftlik ve entegrelerinizde hazırlamış olduğunuz rasyonlara ilave olarak kullanımı kolay, biyoyararlanımı yüksek, zengin içeriğiyle sürünün tüm ihtiyacını karşılayabilecek ürün sunmaktır.

UFUKİM ürün grubu ile sürünüzde oluşabilecek olası verim kayıplarının, randıman düşüklüklerinin, fertilite sorunlarının, stres faktörleri ile oluşabilecek kayıpların önüne geçebilmenin en hızlı çözümünü bulacaksınız. 

Sürü tedavisinde ve korunmasında, vitamin ve minerallerin önemini son derece iyi kavrayan firmamız, UFUKİM ürün grubunun formüllerini oluştururken yüksek hassasiyet göstermiştir. Bununla beraber UFUKİM ürün grubunun üretimine de aynı derecede özen göstermiş ve değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmuştur. Tüm bu aşamaları HACCP Kalite Standartlarına uygun olarak titizlikle takip etmiş ve kalite garantisi altına almıştır.

UFUKİM ürün grubunu en hassas üretim yöntemleriyle hazırlayıp siz değerli kullanıcılarımıza sunmak Ufuk Kimya olarak bizleri çok memnun etmiştir. Umarız Sizler de Entegrelerinizde yüksek verimlilikte faydalanacaksınız.

Saygılarımızla…

ÜRÜN AMBALAJ KULLANIM ALANLARI
Ufukim MV 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş, küçükbaş hayvan, at ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim MV 50 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş, küçükbaş hayvan, at ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim MV 25 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş, küçükbaş hayvan, at ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim ACK 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim ACK 50 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim ACK 25 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim BCK 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim BCK 50 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim BCK 25 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim ES 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş hayvan, küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim ES 50 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş hayvan, küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim ES 25 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş hayvan, küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim C 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş hayvan, küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim C 50 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş hayvan, küçükbaş hayvan ve kanatlılarda vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla içme suyuna katılır.
Ufukim MN 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Kanatlılarda temel mineral eksikliğini karşılamak amacıyla aşağıdaki şekilde kullanılır.
Ufukim MN 50 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Kanatlılarda temel mineral eksikliğini karşılamak amacıyla aşağıdaki şekilde kullanılır.
Ufukim MN 25 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Kanatlılarda temel mineral eksikliğini karşılamak amacıyla aşağıdaki şekilde kullanılır.
Ufukim ACK 50 - MN 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Küçükbaş hayvan ve kanatlılarda temel vitamin ve mineral eksikliğini karşılamak amacıyla aşağıdaki şekilde kullanılır.
Ufukim AD3EC 100 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş, küçükbaş hayvan, at ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla aşağıdaki oranlarda içme suyuna katılır.
Ufukim AD3EC 50 * 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş, küçükbaş hayvan, at ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla aşağıdaki oranlarda içme suyuna katılır.
Ufukim AD3EC 25 1 KG KAVANOZ*20 AD KOLİDE Büyükbaş, küçükbaş hayvan, at ve broylerlerde vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla aşağıdaki oranlarda içme suyuna katılır.